FBC Demons Třinec - Wariots Women 11:3 (6:1,2:0,3:2)

Góly:

7. Stecová (Vlčková), 24. Vlčková (Stecová), 27. Vlčková

Sestava:

Nowaková - Jasinková, Przyczková, Folwarczná, Beňová (Stecová M.) - Stecová E., Vlčková - Dembská, Mendroková - Agacová, Koždoňová

První zápas tohota kola sehráli mezi sebou Wariots Women a Demons Třinec. A kluci se s holkama vůbec nepárali, hned ve 2. minutě zápasu otevřeli gólový účet Rakowski a Vondráček. Ale Demonům to nestačilo a sypali do brány soupeřek jeden gól za druhým. Holky se s tím, ale nechtěly smířit a v 1. třetině díky gólu Stecové korigovaly stav na 4:1, Démoni pak přidali další dva góly a 1. třetina tak skončila 6:1. Ve druhé třetině se gólostroj Démonů trošku zadrhl a trefili se až v 16. a 17. minutě utkání. Třetí třetina byla z pohledu Wariots nejlepší dokázaly vstřelit dva góly a ukázaly, že na hřišti nejsou jen tak pro srandu králikům. Demons vstřelili góly tři a zápas skončil výsledkem 11:3. Hvězdami utkáni byli Vondráček (Demons) a Vlčková (Wariots), která byla u všech tří gólů svého týmu. (Zdroj ČSFL)