FBC BaD Moto Třinec - Wariots Women  8:1 (5:1,2:0,1:0)

Počet střel: 35 - 13, Vyloučení: 2:0 (z toho 1 trest 2,5 minuty + do konce utkání)

Góly:

2. Stecová (Vlčková)

Sestava:

Šteglík - Jasinková, Stecová M., Suszková, Pališková, Dembská, Mendroková - Stecová E., Vlčková - Heczková, Rakowská - Koždoňová, Wojnarová

Utkání začalo rušnou druhou minutou, kde jako první otevřel skóre zápasu Kiedroň. Wariots pak pěknou kombinací Vlčkové se Stecovou vyrovnaly, ale neradovaly se příliš dlouho, za dalších pár vteřin brankou Kohutka, která se později ukázala jako vítězná, opět prohrávaly. Do konce první třetiny se trefil ještě 2x Konečný a Byrtus a utkání bylo prakticky rozhodnuto. Nešťastná chvilka pro BaD Moto přišla v polovině zápasu, kde došlo k administrativní chybě. Do zápasu nastoupil hráč, který nebyl uveden v zápise o utkání. Toto vyvolalo vlnu vášnivých emocí, nicméně pravidla jsou jasná, hráč dostal trest 2,5 min. + do konce utkání. Wariots tuto dlouhou početní výhodu, ale na korekci stavu, nevyužily. A tak Kaleta a později Konečný zvýšil již na 7:1. Na začátku třetí třetiny se trefil ještě Kaleta, poté se ze strany BaD Mota utkání už jen dohrávalo. Nejlepším hráčem na hřišti byl Konečný, který si připsal hattrick. (RD)