FBC Steel Třinec x FbK Horní Suchá   5:4 (2:0, 2:4, 1:0)

Již ke třetímu přátelskému střetnutí došlo mezi těmito týmy. Po předchozí výhře na jejich hrišti jsme toužily zabodovat konečně i doma. Utkání začalo ve velmi svižném tempu, měly jsme výborný pohyb a dobře napadaly. A přineslo to ovoce. Przyczková v rohu vybojovala míček, otočila se a otevřela skóre zápasu. Zanedlouho po střele skoro z půlky hřiště se k míčku před brankou dostala Vlčková a nikým nekrýtá zvýšila na pohodlných 2:0. Obrovskou šanci zvýšit vedení jsme měly při rozehrávání standartní situace velmi blízko brány, bohužel střela šla vedle. Po přestávce se vše změnilo, jakoby nám ztěžkly nohy a soupeřky toho dokázaly využít a snížily - 2:1. Za několik minut byl rozdíl opět dvougólový díky štastné trefě Dembské, kdy míček doputoval jen pár centimentrů za brankovou čáru. I přesto byl náš útlum nadále znát, soupeřky začaly zvyšovat svůj tlak a třemi brankami otočily na nelichovitvých 3:4. Deset vteřin na to se ujala míčku Heczková a pěknou střelou vyrovnala. Vítěznou branku po samostatném úniku v polovině třetí třetiny vsítila Przyczková. Po zbytek minut jsme se snažily hlavně ubránit výsledek.

Šlo o pohledné utkání s množstvím šancí na obou stranách, a aby také ne, když náš zápas byl jako exhibiční před slavnostním zakončením MFL. Po zápase byl pak pro všechny účastníky sobotního programu připraven bohatý raut. Za pozvání děkujeme především panu Kyselému. Akce to byla vydařená, hovoří o tom i fakt, že některé z nás vydržely oslavovat až do konce :) (RD)