FBC Ajta Krajta - Wariots Women 6:0 (1:0,2:0,3:0)

Góly:

/

Sestava:

Šteglík (22. Nowaková) - Rakowská, Heczková, Jasinková, Stecová M., Kajfoszová, Folwarczná - Agacová, Dembská - Vlčková, Stecová E. - Wojnarová, Mendroková

V prvním zápase 7. kola na sebe narazili dva týmy ze spodní části tabulky FBC Ajta Krajta a Wariots Women. Holky byly první dvě minuty aktivnější, ale jejich naděje pohřbil hned ve třetí minutě Tesarčík, kterému přihrával Nieslanik. Ale to bylo v 1. třetině vše, co se stalo. Druhá třetina začala gólem Ajty Krajty v 11. minutě se trefil Morcinek po nahrávce Kotuly. Ajta holky vůbec nešetřila a za opakované přestupky si šel hned na začátku  druhé části sednout Jaroslav Heczko. Holky ale svou minutovou výhodu nepřetěžily v gól, a tak platilo pravidlo nedáš - dostaneš. Ve 14. minutě se trefil Nieslanik a Ajta už vedla 3:0. Druhá třetina už další gól nepřinesla. Ajta šla do třetí třetiny s uklidňujícím náskokem, ale to jí nestačilo. Ve 22. minutě se trefil Klapsia po nahrávce Nieslanika. Mezitím se ze střídačky Wariots ozývala sama pěkná slova jak na stranu rozhodčích, tak i na stranu protivníků, člověk někdy žasl nad tím, kde se to v těch holkách bere. Ve 25. minutě přidal pátý gól Szoloný po nahrávce Compela a ve 27. minutě vstřelil poslední gól zápasu Klapsia. Ajta tak "nadělila" holkám půltucet a mohla se radovat ze zisku dalších dvou bodů. Nejlepším hráčem byl Nieslanik (1+2) a Ajta Krajta se směje pod knírem, protože tato nová akvizice se jim zatím vyplácí. (Zdroj ČSFL)