FBC Bystřice Warlords - Wariots Women 9:0 (2:0,3:0,4:0)

Góly:

/

Sestava:

Nowaková - Stecová M., Pališková, Rakowská, Heczková - Stecová E., Koždoňová - Przyczková, Mendroková - Wojnarová, Folwarczná

Asi nejlehčího soupeře si na konec první poloviny soutěže schovávala Bystřice. Střetla se s Wariots Women a ukázala všem týmům, že na holky to jde bezkontaktně. I když dlouho to vypadalo na vyrovnaný zápas, až v 8. minutě to přestalo bavit Bojdu (Jakub Ježowicz), který otevřel účet zápasu. V 10. minutě ještě Bojda přidal jeden gól, první třetina tak skončila v poměru 2:0 pro bystřické Warlords. Ve druhé třetině Bystřice přidala další tři góly. O první z nich se zasloužil Ježowicz Pavel, kterému asisotval Rusz. Další gól padl po bratrské spolupráci, kdy Kubovi Ježowiczovi přihrával Pavel Ježowicz. V této třetině jednou zahrozily i holky, po pěkné kombinaci však gól nedaly a 0 na jejich "účtu" zůstávala dál. Bystřice přidala do konce 2. třetiny ještě jeden gól, konkrétně se trefil Marek Šedivý (Jakub Ježowicz). Bystřice ve třetí třetině pokračovala ve stejném trendu a opět přidala o gól více. Ve 21. minutě vsítil gól Marek Šedivý (Radek Šedivý) , o tři minuty později přidal další gól Pavel Ježowicz po nahrávce Bojdy, který se hned minutu na to vytáhl gólem již na 8:0. Poslední - devátý gól přidal Harviš po spolupráci s Demelem a bylo vymalováno. Bystřice tak zvítězila 9:0 a upevnila si první místo. Nejlepším hráčem tohoto utkání byl bystřický Bojda, který vsítil 3 góly a na jeden asistoval. (Zdroj ČSFL)