Monkeys Třinec - Wariots Women 9:0 (3:0,2:0,4:0)

Góly:

/

Sestava:

Nowaková - Stecová M., Jasinková, Kajfoszová, Suszková, Heczková, Rakowská - Przyczková, Dembská - Mendroková, Stecová E. - Wojnarová, Koždoňová

V posledním zápase se utkali Monkeys Třinec a Wariots Women, Monkeys se v posledních kolech herně zvedli a tak se čekal hladký průběh, i když nutno uznat, že děvčata kousaly, ale chybělo zakončení. Hned v 1. minutě rozvlnil síť za znovu vynikajíce chytající golmankou Czeczotka, kterému nahrál Morcinek. Hned minutu na to se trefil Gráf,  ke konci třetiny se ještě trefil Kyselý po nahrávce aktivního Czeczotky. První třetina tak skončila výsledkem 3:0 a to Monkeys uklidnilo. V druhé třetině trošku ubrali z tempa, to ale neznamená, že by nestříleli góly. V 11. minutě vstřelil gól Ručka a ve 14. minutě dal gól Czeczotka po spolupráci s Kolarczykem. Tímto uzavřeli účet 2. třetiny, vedli po ní 5:0 a mohli být celkem spokojení s průběžným skóre, ale to jim vyloženě nestačilo. Do třetí třetiny Monkeys Třinec vlétli jako uragán a hned ve 22. minutě se trefil Ručka po nahrávce Kyselého. Ve 24. minutě opět Kyselý přihrál na gól a to Kolarczykovi a Monkeys už vedli 7:0. Minutu na to Monkeys opět skórovali, projektil z Morcinkovy hole propadl do sítě, na střelu nahrával Ručka. Poslední gól vstřelil Kolarczyk (Czeczotka) ve 28. minutě a zápas tak skončil výsledkem 9:0. V zápase exceloval Czeczotka, který si připsal 4 body za dva góly a stejný počet asistencí. (Zdroj ČSFL)