Wariots Women - FK Vendryně    3:11 (1:2, 1:6, 1:3)

Góly:

5. Dembská (Przyczková), 16. Vlčková (Koždoňová), 22. Rakowská

Sestava:

Nowaková - Stecová M., Kajfoszová, Folwarczná, Janíková - Przyczková, Dembská - Koždoňová, Vlčková - Wojnarová, Rakowská

Poslední zápas za Wariots Women, poslední kolo ČSFL ligy. Chtěly jsme podat vyrovnaný výkon, ale bohužel od prvního hvizdu bylo jasně znát, kdo bude na hřišti pánem. Kluci nasadili velmi vysoké tempo, ale díky jistým zákrokům Nowakové jsme držely bezgólový stav. A tak udeřilo na druhé straně. První střela Dembské orazítkovala jen tyčku, druhá z beckhandové strany již našla svůj cíl - 1:0. Soupeř vyrovnal záhy. Zpoza brány trefil nohu naší hráčky a padl nešťastný vlastní gól. Klukům tahle trefa velmi pomohla a spustili doslova kanonádu. Co minutu gól a nepříznivé skóre narůstalo. Lehce korigovat výsledek mohla Vlčková, měla před sebou prázdnou bránu, ale gólman se stačil neskutečným způsobem přemístit a vytěsnil mimo. Poté se ke střele dostala Koždoňová, ale trefila jen gólmana, k odraženému míčku se jako první dostala Vlčková a tentokrát již byla neomylná. Kluci se nenechali odradit. I další jejich střely končily v naší síti. V poslední třetině se blýskla Rakowská, přeběhla půl hřiště, napřáhla a rozvlinla síť. V šanci se pak ještě několikrát ocitly Przyczková i Dembská, ale neměly seřízenou mušku a střely končily daleko nad. Kosmeticky upravit mohla dále ještě Koždoňová, ale soupeř změnu stavu již nepřipustil. (RD)