FBC Coyotes Jablunkov - Wariots Women 8:1 (2:0,5:0,1:1)

Góly:

23. Stecová E. (Vlčková)

Sestava:

Nowaková - Folwarczná, Suszková, Stecová M., Rakowská, Heczková, Pališková (Kajfoszová) - Stecová E., Vlčková - Mendroková, Koždoňová - Dembská, Przyczková

Všichni byli jistě natěšení na třetí zápas mezi Jablunkov Coyotes a Wariots Women. Čekalo se na to, zda - li holky potrápí Coyoty. A první třetina nasvědčovala tomu, že ano. Trefili se dvakrát Krnáč a to v 5. a 9. minutě utkání. Na oba góly mu nahrával Mieszek. Holkám tak pořád svítila jiskřička naděje, která mohla znamenat jejich první body. S tím se, ale nechtěli smířit Jablunkované a ve druhé třetině spustili brankostroj. Tuto třetinu vyhráli Coyotes vysoko 5:0 a uhasili tím naděje Wariots na získaní bodů. Jako první se ve 14. minutě trefil Bulawa, asistoval mu Sikora, v též minutě se trefil Cmiel po spolupráci opět se Sikorou. Poté dvakrát skóroval Krnáč ve spolupráci s Mieszkem a třetinu hrůzy pro Wariots zakončil v 18. minutě Zwyrtek, kterému nahrával Bulawa. Ve třetí třetině se ovšem holky nenechaly zahambit a vstřelily čestný gól díky Stecové Evě. Poté se dlouho nic nedělo a až v závěrečné minutě zvýšil na konečných 8:1 Bulawa a asistoval mu Zwyrtek. Hvězdami utkání je duo Krnáč - Mieszek, jejich spolupráce znamenala polovinu všech gólů v sítí Wariots. (Zdroj ČSFL)