Předpis soutěže 2. liga žen – divize VIIB 2012/2013

02.09.2012 23:00

Základní část (ZČ):

8 družstev (která jsou rozdělena do dvojic), každé s každým tříkolově. Hrají se jednodenní turnaje vždy dva na dvou místech. Na jednom turnaji se vždy sjedou dvě dvojice a odehrají vzájemná utkání dle rozpisu utkání.

Hrací čas:

3 x 12 minut (čistý čas), 3 minuty přestávka, minimální čas na jedno utkání je 75 minut. Minimální doba mezi začátky utkání jednoho družstva je 100 minut.

Hodnocení výsledků:

Za vítězství se družstvu do tabulky přidělují 3 body; v případě nerozhodného výsledku se oběma družstvům přiděluje 1 bod.

Hrací den:

Hrací dny jsou sobota nebo neděle dle      rozpisu utkání.     Povolené časy začátku utkání - sobota i neděle nejdříve v 8 hod. nejpozději ve 20 hod.

Nadstavba o postup:

Nejlepší družstvo po ZČ z každé divize, které může postoupit do 1. ligy. Hraje se na dvě utkání doma x venku, postupuje družstvo v jehož prospěch je rozdíl ve skóre ze součtu skóre obou utkání.

Postup:

1. družstvo po nadstavbě přímo do baráže o 1. ligu žen - divize II

Sestup:

Ne.

Věkové kategorie:

Mohou hrát ženy (nar. 31. 12. 1993 a starší) a juniorky (nar. 1. 1. 1994 až 31. 12. 1995). Nebo na základně udělení výjimky.

Ostatní:

Pořadatel hradí všechny náklady na turnaj včetně výplaty a cestovních náhrad rozhodčích. (Zdroj cfbu.cz)